Výměny oken a dveří

Výměna oken a dveří

Výměna oken a dveří

Výměna oken a dveří

Nedílnou součástí revitalizace bytových domů je i výměna okenních a dveřních výplní. Zákazníkům můžeme nabídnout plastová okna a dveře WINDEK. WINDEK PVC jsou plastová okna a balkonové dveře vrobené z šestikomorových a pětikomorových profilů VEKA a izolačních dvojskel nebo trojskel s plastovými distančními rámečky. Okna a balkonové dveře WINDEK PVC TREND STAR jsou osazena celoobvodovým kováním MACO Multi – Matic.

Kování zajistí otevření a bezpečné uzavření křídla po celém obvodu, v případě čtyřpolohového systému také sklopení (3.poloha kliky) a mikroventilaci (4.poloha kliky). Díky těmto a dalším kvalitním komponentům splňují plastová okna a balkonové dveře WINDEK PVC funkční vlastosti normy EN 14351-1 Okna a dveře, společně s požadavky nejen z hlediska tepelné techniky, akustiky a ochrany proti pronikání srážkové vody, ale také z hlediska estetiky objektu.

Samozřejmostí je kompletní servis při výše uvedených projektech. Jedná se zejména o zajištění financování, vizualizaci fasád včetně návrhů barevného řešení, vypracování energetických auditů i projektové dokumentace.

Na realizované projekty revitalizace bytových a panelových domů poskytujeme prodlouženou záruku.