O společnosti

Stavební firma VIKTORSTAV s.r.o. byla založena v roce 1997 a od počátku se věnuje podnikatelským aktivitám v oblasti stavebnictví. V současné době je vlastněna jediným majitelem a v průběhu let své existence se etablovala jako renomovaný dodavatel kompletního portfolia stavebních prací a dodávek.

Co nabízíme..

Společnost  VIKTORSTAV s.r.o. nabízí svým zákazníkům generální dodávky staveb včetně komplexního servisu souvisejících služeb u průmyslových a komerčních objektů, ale i všech typů bytových domů. Profesní, strojní a technické zázemí společností VIKTORSTAV s.r.o. umožňuje kvalitně realizovat kompletní stavební zakázky od projekce až po předání.

Zateplování fasád

V poslední době se firma výrazně zaměřila na oblast zateplování fasád, a to jak rodinných domů, tak bytových a panelových domů. Dále zateplujeme průmyslové a výrobních haly. K úplné spokojenosti našich zákazníků jsme „zateplili“ fasády již několika bytových domů v chrudimském okrese.

Společnost VIKTORSTAV s.r.o. provádí

  • generální dodávky staveb
  • pokládku inženýrských sítí
  • výstavba komunikací
  • rekonstrukce (i historických objektů)
  • zemní práce
  • demoliční práce

Naše filozofie

Filosofie naší společnosti je postavena na jednoduchém východisku – zákazník a jeho přání musí být vždy na prvním místě při současném seriózním přístupu a dodržení všech kvalitativních ukazatelů realizace. Navíc výsledky práce v našem oboru nelze schovat. Stavby či fasády jsou vizitkou každého majitele. Naše realizace budou nadlouho chloubou zadavatelů, protože kvalitně odvedená zakázka splňuje nejen funkční, ale i estetické požadavky.

S tímto krédem se naše společnost VIKTORSTAV s.r.o. dlouhodobě prosazuje na českém trhu a budeme i nadále činit  vše pro to, aby
toto krédo bylo vždy naplňováno ke spokojenosti našich klientů.